Shiba Inu Lideri Büyük Güncelleme İçin Tarih Verdi!

Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, topluluk ile müjdeli haberi paylaştı. Kusama, Shiba Eternity oyununun P2E versiyonunun beta testinin önümüzdeki çeyrekte başlayacağını söyledi.

Shiba Inu lideri Shiba Eternity için tarihi verdi!

Shytoshi Kusama, ekosistemin koleksiyon kart oyunu (CCG) “Shiba Eternity “nin yaklaşan lansman tarihi hakkındaki son yorumlarının ardından SHIB sahipleri arasında heyecan yarattı. Discord’daki Shibarium Tech kanalında kısa süre önce yapılan bir AMA oturumu sırasında, sunucu yöneticisi DaVinci, Kusama’dan topluluğun oyunu ne zaman test etmeye başlayabileceğini açıklamasını istedi.

İlginç bir şekilde Kusama, proje çıkış tarihleriyle ilgili sorulara yanıt vermek için kullandığı olağan “yakında” yanıtından saptı. Bunun yerine, kendi anlayışına göre beta testinin önümüzdeki çeyrekte başlayacağını belirtti. Shiba Inu topluluğu üyeleri oyunun çıkışını beklerken, Shibarium Tech kanalında verdiği yanıt sevinç yarattı.

Shiba Eternity danışmanı da benzer duyguları paylaşıyor

Kusama’nın öngördüğü zaman çizelgesi, Shiba Inu ekosistem ekibi üyesi ve oyunun danışmanı Mazrael tarafından paylaşılan benzer bir güncellemeyle aynı zamana denk geliyor. Mazrael 12 Mart’ta yaptığı bir paylaşımda geliştiricilerin oyunu şirket içinde test ettiklerini söyledi. Ayrıca, PlaySide Studios’un geliştirdiği sürümle ilgili bazı hataları giderdiklerini açıkladı. Mazrael ayrıca, ekibin oyunu beta testine açmaya bir adım daha yaklaştığını vurguladı.

Shiba Eternity yaygın olarak kabul görüyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere geliştiriciler Shiba Eternity’yi, 2022 Ekim’de piyasaya sürdü. Shiba Eternity, Shiba Inu temalı bir stratejik kart savaşı oyunu. PlaySide Studio’nun oyunla olan ilişkisi oyuncuların ilgisini çekti. Böylece oyuncu sayısına önemli ölçüde katkı sağladı. Shiba Eternity kısa sürede 500.000’den fazla oyuncunun ilgisini çekti. Yaygın olarak benimsenmesini artırmak için ekip, durmadan çalışıyor. Bu bağlamda ekip, oyuncuların 1.000 dolarlık ödül havuzunu paylaştığı aylık bir turnuva başlattı.

Geçen yıl Shiba baş geliştiricisi, benimsenmeyi artırmak için ödül havuzunu 50 dolardan 1.000 dolara yükseltti. Bununla birlikte, Shiba Inu ekosistem ekibinin oyunun yaklaşmakta olan oyna-kazan (P2E) versiyonunda yarışmaya devam edip etmeyeceği belirsizliğini koruyor. Bu arada, geliştiriciler oyunu Blockchain’e yerleştirmek için çalışıyorlar. Shiba Inu pazarlama uzmanı Lucie, Shiba Eternity’nin P2E versiyonunun bu yıl çıkacağını açıkladı. Ayrıca, Shiboshi NFT’lerin benzersiz oyun içi varlıklar olarak işlev göreceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x